Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Wiejski pojemnik z pokrywką Zell Harmersbach kolekcja "Hahn und Henne"

Strona głównaINNEWiejski pojemnik z pokrywką Zell Harmersbach kolekcja "Hahn und Henne"

dostępność: 1

img_20220905_145201.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy pojemnik z pokrywką w wiejskim stylu wyprodukowany przez manufakturę Zell Harmersbach z kolekcji "Hahn und Henne"(niem. kogut i kura).

Kolekcja jest projektem głównego malarza ceramiki Zell Keramik Karla Schoenera, który namalował słynnego koguta i kurę dla swojej córki z okazji urodzin. Pierwotnie kolekcja produkowana była dla dzieci, ale ponieważ cieszyła się dużą popularnością także w starszym gronie zaczęto produkcję ceramiki stołowej, która do dziś cieszy się niesamowitym uznaniem. Firma została założona w 1794r przez Josefa Antona Burgera i jest najstarszą fabryką ceramiki położoną w małym miasteczku w Schwarzwaldzie. Projekt "Hahn und Henne" szybko zdobył uznanie wśród ludzi i rozsławił markę na cały świat.

Pojemnik jest produktem kolekcjonerskim. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, ręcznie formowany i malowany o ciepłych, przyjemnych kolorach. Okrągły pojemnik w jasnym, żółtym kolorze z dodatkiem zieleni w postaci trawy, na której znajduje się czarny kogut. Rustykalny wzór nadaje całemu produktowi wspaniały, wiejski nastrój. Pojemnik posiada małe uchwyty z obu stron i jasno-żółtą pokrywkę z ciekawym, zielonym malowaniem na obrzeżu.

Stan zachowania jest bardzo dobry, z normalnymi śladami używania. Zapraszam do zakupu !

Wymiary:

wys. 8cm

śr. górna 12,5cm

śr. dolna 10cm

Numer katalogowy: 4809

INNE

cena: 169.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4809

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej