Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zjawiskowy podgrzewacz od Christoffle

Strona głównaINNEZjawiskowy podgrzewacz od Christoffle

dostępność: 1

p1270218231.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy wspaniałe, antyczne XIX-wieczne srebrne naczynie, służące do ogrzewania potraw, francuskiej marki Christofle. Naczynie pochodzi z kolekcji o wzorze "Marly" i posiada bogate barokowe zdobienia. Szczególnie efektowne są wzory umieszczone na nóżkach i uchwytach naczynia wprowadzający iście barokowy styl, pełen przepychu i bogactwa. Naczynie posiada wewnątrz palnik, który od spodu podrzewa, umieszczoną na górze tacę mieszczące przygotowane przez nas danie. Każdy z elementów jest zdejmowany, stąd zestaw jest łatwy w pielęgnacji. Dno posiada sygnaturę marki Christofle, numer seryjny naczynia oraz punce charakterystyczną dla manufaktury.

Stan zachowania zważywszy na jego wiekowość , uznaje się za bisku ideału. Oczywiście, posiada niewielkie ślady użytkowania, jednak jego elegancja i wytworność zdecydowanie dominuje nad drobnymi niedoskonałościami.

Wymiary:

Średn.talerza:26 cm

Szer. z uchwytami:34cm

Wys:11,5 cm

Numer katalogowy: 3136

INNE

cena: 890.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3136

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej