Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Lampa porcelanowa amfora mosiężne uchwyty

Strona głównaWAZONY AMFORY SWIECZNIKILampa porcelanowa amfora mosiężne uchwyty

dostępność: 1

img_20220215_115849.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy zjawiskową francuską lampę, pochodzącą z francji o charakterystycznej podstawie o kształcie amfory. Sama Amfora pochodzi z Francji okolo 1800 roku. Z czasem zaadoptowane Amgore na Lampe .Posiada mośieżną podstawę oraz uchwyty, ułatwiające jej  przenoszenie. Niewątpliwym atutem Amfory są ręcznie malowane scenki rodzajowe, widoczne na wydatnym brzuścu  (jeden z malunków nadszarpnięty znakiem czasu). Lampa posiada dwa źródła światła, przełącznik łańuszkowy oraz elegancki współczesny, czarny, materiałowy klosz.

Stan zachowania lampy, zważywszy na jej wiekowość uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia- zwłaszcza dla wielbicieli przedmiotów nietuzinkowych.

Wymiary:

wysokość lampy:89cm

średnica klosza dół:40cm

średnica klosza góra:30cm

długość przewodu:150cm

Numer katalogowy: 4523

WAZONY AMFORY SWIECZNIKI

cena: 2 890.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4523

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej