Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Miedziana doniczka/ żardiniera L. Lecellier Villedieu

Strona głównaWAZONY AMFORY SWIECZNIKIMiedziana doniczka/ żardiniera L. Lecellier Villedieu

dostępność: 1

img_20190706_103817.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Stylowy i niezwykle rzadko występujący przedmiot fracuskiej marki L. Lecellier Villedieu, pochodzący z lat 80 XX wieku. Przeznaczenie przedmiotu ogranicza jedynie nasza wyobraźnia-  może stanowić ciekawą ozdobę zarówno stołu jak i ogrodu. Może być nietuzinkowym wazonem, osłonką na kwiaty lub stanowić ozdobę samą w sobie. Naczynie ma kształt kociołka, umieszczonego na 3 metalowych nogach w kolorze brudnego złota z pojedynczym uchytem służącym do jego wygodnego przenoszenia.

Stan zachowania przedmiotu określany jest  na dobry ze wzgędu na widoczne rysy- głównie na spodzie naczynia. Rysy nie wpływaja na jakość użytkowania, a jedynie nadają mu antycznego charakteru.

 

Wymiary:

wysokość: 20cm

średnica wlotu: 16cm

Numer katalogowy: 2886

WAZONY AMFORY SWIECZNIKI

cena: 199.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2886

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej