Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Naczynie z pokrywą Rosenthal "VARIATION" projektu Tapio Wirkkala

Strona głównaWAZY SOSJERKI INNENaczynie z pokrywą Rosenthal "VARIATION" projektu Tapio Wirkkala

dostępność: 1

img_20240520_105320.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy designerskie naczynie z pokrywą wyprodukowane dzięki współpracy niemieckiej manufaktury Rosenthal oraz fińskiego projektanta Tapio Wirkkala.

Naczynie zostało wykonane z porcelany najwyższej jakości w kolorze śnieżno-białym. Ścianki zewnętrzne naczynia o prążkowanej fakturze, co nadaje mu niezwykłego, designerskiego charakteru. Sprawdzi się do każdej zastawy stołwej ze względu na swoją wizualną uniwersalność. Sygnowane na spodzie znakiem Rosenthal.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry. Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu !

WYMIARY:

wys. 10cm

śr. górna 21,5cm

śr. dolna 21,5cm

poj. 1,5L

TAPIO WIRKKALA - jeden z czołowych, fińskich projektantów wnętrz, designerów, grafików i artystów, który współpracował z zagranicznymi markami takimi jak Rosenthal, Venini czy Littale. Łączył zamiłowanie do natury z umiejętnością jej odtworzenia w projekcie. Projektował przedmioty ze szkła, drewna porcelany, metalu i tworzyw sztucznych. Inspirowały go np krople deszczu, lód na powierzchni jeziora, kształty ptaków i leśne kwiaty. Jego życiowa partnerka Rut Bryk tworzyła dekorację malarskie na jego projektach. Współpracę z Rosenthal rozpoczął w 1956r. Wywarł on ogromny wpływ dla całego koncernu tworząc 8 serwisów dla marki Rosenthal.  

Numer katalogowy: 5557

WAZY SOSJERKI INNE

cena: 219.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5557

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej