Strona głównaCERAMIKA FAJANSKomplet KOKILEK Villeroy&Boch LUXEMBOURG 12szt
dostępność: 1
powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęciePrezentujemy komplet kokilek dla 12 osób do zapiekania wyprodukowanych przez swiatowej sławy, niemiecką manufakturę Villeroy&Boch z kolekcji LUXEMBOURG.
Kokilki są oczywiście żaroodporne wykonane z najwyższej jakości ceramiki w kolorze ecru. Zewnętrzne ścianki o teksturze prążkowanej malowane zostały na kolor brązowy. Na spodzie posiadają wytłaczaną sygnaturę (villeroy&boch made in luxembourg). Fantastycznie naczynia, które pozwolą nam przygotować pyszne suflety lub wiele innych potraw, a tym samym podane w tych naczyniach będą bardzo reprezentacyjne.
Stan zachowania uważa się za bardzo dobry. Jedna z kokilek posiada bardzo niewielkie uszczerbienie co pokazane jest na jednym ze zdjęć.
SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAKUPU !
WYMIARY:
wysokość 5cm
średnica 8cm
VILLEROY&BOCH to czołowy producent wyrobów porcelanowych oraz szklanych na świecie. Nazwa tej marki nie jest przypadkowa, bowiem pochodzi od nazwisk jej dwóch założycieli - Nicolasa Villeroya oraz Jeana Francoisa Bocha, którzy co ciekawe wcześniej prowadzili konkurujące ze sobą firmy. Początki ich współpracy sięgają 1748r kiedy to założyli wspólną markę Villeroy&Boch i aż do dziś ich produkty zachwycają wszystkich klientów na świecie. Niektóre kolekcje tej marki zostały nagrodzone za stylowe wzornictwo. Ich produkty są niezwykle trwałe, eleganckie, bardzo wysokiej jakości materiału oraz wykonania i oczywiście są przepiękne. Dziś Villeroy&Boch to synonim niezwykłej elegancji i luksusu.
Numer katalogowy: 5751
Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.
Strona głównaAntykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl
Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.