Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Waza Villeroy Boch

Strona głównaVILLEROY BOCHWaza Villeroy Boch

dsc020921268.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piękna waza w kolorze kości słoniowej z delikatnymi złoceniami.Proszę zwrócić uwagę na nietypową formę uchwytów. Waza pochodzi ze znakomitej manufaktury Villeroy & Boch, ktora do dzisiej produkuje zastawe stolowa o znakomitej jakosci. Waza posiada asygnate manufaktury i pochodzi z okolo 1910-1920 roku. Wymiary wys.11cm. śr.22cm. Jest ona bez uszczerbku i z bedzie pieknie wygladac na naszym stole, kolor kosci sloniowej i zlocenia sa delikatne i beda pasowaly rowniez do innego serwisu. 

Numer katalogowy: 545

VILLEROY BOCH

cena: Rezerwacja

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 545

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej