Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Świecznik Bamboo Francja BACCARAT kryształ

Strona głównaBACCARATŚwiecznik Bamboo Francja BACCARAT kryształ

dostępność: 1

img_20220211_132345_3.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolejny kryształowy, sygnowany skarb w naszej kolekcji, pochodzący z XX-wiecznej kolekcji Bamboo Baccarat . Okazuje się, że kryształ wcale nie musi trącić myszką, a nadawać wyjątkowego, nonszalanckiego uroku i nowoczesności naszym wnętrzom.

Dzięki romansom marki  z gwiazdami współczesnego wzornictwa-m.in. Patricią Urquiolą, Jaime Hayonem- Baccarat przenosi nas w kierunku nowoczesności.

Nasz piękny produkt, składa się z dwóch części. Dolnej o unikatowym geometrycznym szlifie i górnej, w kształcie klosza/lampionu z wygrawerowanym w szkle bogatym arabeskowym zdobieniem.

Stan zachowania określa sie jako bardzo dobry i godny polecenia. Jego światło tworzy intymną , unikatową atmosferę, wprowadzając do naszego wnętrza nieco ciepła.

Wymiary:

Wymiary górnej części:

wysokość: 27,5cm

średnica wlotu:12cm

średnica otworu na świece: 3cm

 

Wymiary dolnej części:

wysokość: 16,5cm

średnica podstawy:13cm

Numer katalogowy: 4519

BACCARAT

cena: 1 890.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4519

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej