Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zestaw kryształowych kieliszków Zwiesel Germany 5szt

Strona głównaBAVARIAZestaw kryształowych kieliszków Zwiesel Germany 5szt

producent: Bavaria

img_20191026_100433_3.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy zestaw 5-ciu kryształowych kieliszków marki Zwiesel model Solitaire. Kieliszki posiadają elegancką smukłą nóżkę zakończoną u góry czaszy, kryształowym zdobienie, przypominającym winogrona. Historia firmy sięga roku 1872 i nierozerwalnie łączy się z nazwiskiem Anton Muller. Wówczas mała huta szkła, a obecnie jeden z wiodących miedzynarodowych specjalistów w dziedzinie szkła. Marka stawia na łączenie tradycji i innowacji, a za swoją największą siłe uznaje kadrę pracowniczą, gdzie tajemnice fachu rzemieślniczego przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Stan zachowania produktów uznaje się za bardzo dobry i gony polecenia.Co więcej kieliszki po dziś dzień posiadają oryginalne papierowe etykiety , co wspaniale świadczy o ich stanie.

 

Numer katalogowy: 3102

BAVARIA

cena: 149.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3102

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej