Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Balerina Braz Miguel Fernando Lopez

Strona głównaFIGURKIBalerina Braz Miguel Fernando Lopez

dostępność: 0

img_20190831_130831_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną, okazałą figurę- niczym wyjątą z obrazów Edgara Degas...wykonana przez Miguela Fernando Lopez MILO znanym juz obecnie na rynku miedzynarodowym. Ta wspaniała rzeźba, wykonana w art decowskim stylu, urzeka swą elegancją i dostojnością. Młodziutka baletnica zdaje się frunąć na pointach, zatracona w tańcu. Uwagę przykuwa dbałośc o detale-piękna faktura spódniczki tutu, ułożenie ciała stanowiącę o wysokim walorze artystycznym przedmiotu. Rzeżba osadzona jest na marmurowej podstawie, a jej wierzch zdobi pieczęć potwierdzająca autentycznośc produktu i materiału z jakiego została wykonana czyli brazu.

Sygnatura Milo 

Stan zachowania produktu uznaje sie za bardzo dobry. Może stanowić piękną ozdobę gabinetu,czy eleganckiego salonu. Statuetka szczególnie polecana miłośnikom sztuki i oryginalnych przedmiotów. Może też być niebanalnym prezentem dla wielbicieli baletu.

Wymiary:

wysokość: 30cm

rozpiętość ramion tancerki: 21cm

średnica podstawy: 10cm

Miguel Fernando Lopez krotko MILO urodzony w 1955 w Lisbonie Portugalia. Rzezbiarz ktoremu do kolyski wlozono powolanie i talent zarazem.

Tak obecnie sie okresla znanego na na calym swiecie Fernando Lopez. Juz za jego zycia rzezby trafiaja na aukcje swiatowe,

Numer katalogowy: 2985

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej