Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Filiżanka do espresso-Miśnia-forma serwisu Labędziego

Strona głównaFILIZANKIFiliżanka do espresso-Miśnia-forma serwisu Labędziego

dostępność: 1

p1100726263.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przecudna Filiżanka do espresso znakomitej manufaktury Miśnia.Filiżankaę wyprodukowano na wzór  słynnego serwisu Labędziego ktorego tworca byl Joachim Kaendler na zamowienia chrabiego Brühla z Brodow. Oczywiscie filizanka jest wspolczesna poniewaz misnia do dnia dzisiejszego pewne elementy slynnego serwisu produkuje . Cudo to posiada Reliefy w postaci łabędzi,ozdobiona jest kwiatem Indyjskim ( indische Blume)  plus kwiat rozsiany,posiada też złote obrzeza. W tym zestawieniu kolorystycznym najbardziej jest zblizona do  serwisu labedziego. Komplet jest w białym kolorze.Oryginalna cena Miśni to 635 Euro.

wymiary filiżanki wys.5cm. śr.6,5cm.

wymiary spodka śr.11cm.

 

Numer katalogowy: 986

FILIZANKI

cena: 1 490.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 986

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej