Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Chochelka do sosu S.F.A.M Francja

Strona głównaFRANCJAChochelka do sosu S.F.A.M Francja

dostępność: 1

chochla.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy chochelkę do sosu, pochodzącą z francuskiej manufaktury SFAM, produkują ej sztućce i galenterię stołową. Chochelka posiada wewnątrz specjalny rodzaj cedzaka, pozwalający na polanie potrawy klarownym sosem. Na rękojeści widoczna sygnatura SFAM oraz informacja,iż przedmiot został wykonany z białego metalu (to seria często dekoracyjnych stopów metali jasnych używanych jako podstawa do galwanizowanych wyrobów ze srebra-ozdób), pokrytego 3g warstwą srebra.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry z normalnymi śladami uzytkowania.

Wymiary:

długość:19cm

Numer katalogowy: 4648

FRANCJA

cena: 129.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4648

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej