Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Cudowna filiżanka do Mokki MIŚNIA B-FORM lata 30

Strona głównaFRANCJACudowna filiżanka do Mokki MIŚNIA B-FORM lata 30

dostępność: 2

img_20220928_143251.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy niebywale gustowną filiżankę ze spodkiem. Powstała w jednej z najlepszych europejskich wytwórni porcelany Miśnia (Meissen).

Wykonana z najlepszej jakości porcelany drugiego gatunku w kolorze białym misternie dekorowana wypukłym, pozłacanym reliefem. Ręcznie malowana filiżanka z finezyjnym uszkiem wprost zachwyca swą urodą. Prezentuje się bardzo elegancko i aż się prosi żeby napić się z niej pysznej kawy.

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry, z normalnymi śladami używania. Polecam !

Wymiary:

wys. 5cm

śr. wlewu 8cm

śr. podstawy 4cm

poj. 100ml

śr. spodka 13cm

Miśnia to najsłynniejsza manufaktura porcelany założona przez Fryderyka Augusta II w 1710r. Jej znakiem firmowym są dwa kobaltowe miecze krzyżujące się ze sobą rozpoznawalne przez kolekcjonerów na całym świecie.

Numer katalogowy: 4861

FRANCJA

cena: 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4861

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej