Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Owalny podgrzewacz do potraw

Strona głównaFRANCJAOwalny podgrzewacz do potraw

dostępność: 1

p1270551820.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Ten wyjątkowy przedmiot nosi w sobie zarówno niebanalną elegancję jak i funkcjonalność. Służy do podtrzymywania temperatury przygotowanych potraw w czasie posiłku. Prezentowany podgrzewacz jest posrebrzany i wygląda niezwykle wytwornie, wprowadzając na świateczny stół określony klimat. Jego ciężką górną cześć równoważy delikatne postawa, oparta na 4 nóżkach zakończonych drobnymi kuleczkami.Zestaw składa się z miski, pojemnika na paliwo oraz jednej owalnej miski wewnętrznej i dodatkowo utrzymującej ciepło- pokrywki. Przedmiot posiada delikatny dekor w posatci frawerowania na wierzchu wieka, podkreślający jego kształt oraz karbowanie na brzegach misy na potrawy.

Stan zachowania, zważywszy na wiekowość produktu, określa się jako bardzo dobry. Z pewnością podrzewacz będzie nie tylko pięknie eksponował nasze popisowe dania, ale dodatkowo sprawi, że nawet spóźnieni goście będą mieli szanse na ciepły posiłek.

Wymiary:

Wys:18 cm

Dł:29-35 cm

Szer:22 cm

Numer katalogowy: 3180

FRANCJA

cena: 1 290.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3180

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej