Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Owalny podgrzewacz od CHRISTOFLE

Strona głównaFRANCJAOwalny podgrzewacz od CHRISTOFLE

dostępność: 1

p1270252713.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Elegancka  płyta do podgrzewania dań to antyczne naczynie luksusowej marki Christofle. Calość naczynia została wykonana z najwyższj jakości posrebrzanego materiału. Podgrzewacz Tworzy dwucześciowe naczynie, z dwoma uchwytami i ozdobnymi nóżkami. Szczególnie efektowne są same uchywty udekorowane posrebrzanymi liśćmi akantu. Naczynie posiada owalny kształt i jest znacznych rozmiarów. Datę jego powstania określa się na koniec wieku XIX.

Stan zachowania zważywszy na jego wiekowość, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Przedmiot posiada oryginalne sygnatury świadczące o autentyczności jego pochodzenia i jakości.

Wymiary:

Dł:46 cm

Szer:25,5 cm

Wys:12 cm

Numer katalogowy: 3141

FRANCJA

cena: 1 390.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3141

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej