Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zjawiskowy wazon Saint Louis Francja

Strona głównaFRANCJAZjawiskowy wazon Saint Louis Francja

dostępność: 1

img_20190922_170131_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Od 1586 r. Cristallerie royale de Saint-Louis oferuje niezrównane, gęste, czyste, dźwięczne i świecące produkty jak mówią " zrodzone z kuli ognia i tchnienia człowieka". Kryształ Saint-Louis emanuje kreatywnością tworzącej go historii i niezwykłą innowacyjnością inspirowaną aktualnymi trendami.
Dziś Saint-Louis codziennie podpisuje kryształy stworzone przez mistrzów szkła i hutników, szczycących się ogromną wiedzą- przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Prezentowany luksusowy wazon łączy ze sobą ową nowoczesnośc wzniesioną na skzydłach historii marki. Cechuje go niebywała jakoś szkła kryształowego w połączeniu z dość nowoczesną, rozchylającą się ku górze formą, opartą na trójwarstwowej podstawie.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardz dobry.Produkt szczególnie polecany miłośnikom wyszukanych przedmiotów i luksusowego designu.

 

Wymiary:

wysokość: 30cm

średnica wlotu: 20,5cm

średnica podstawy: 10cm

Numer katalogowy: 3007

FRANCJA

cena: 1 590.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3007

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej