Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Akwarela port B.Weels sygnowana

Strona głównaOBRAZY GRAFIKIAkwarela port B.Weels sygnowana

dostępność: 1

img_20220215_120735.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny obraz malowany farbami akrylowymi umieszczony w passe-partout oraz drugiej drewnianej ramie za szkłem. Akwarela posiada tłoczony na papierze certyfikat autentyczności oraz nazwisko twórcy WEELS. Sama tematyka  obrazu  odnosci się do marynistyki, na pierwszym planie widizmy port z licznymi łodziami oraz zabudowę miejską wtle. stan zachowania zważywszy na wiekowośc obrazu, uznaje się z bardzo dobry - z normalnymi śladami wieku, odznaczającymi się głównie na drewnianej ramie oraz niewidocznym tyle obrazu.

Wymiary:

szerokość: 47cm

wysokość:57cm

Numer katalogowy: 4526

OBRAZY GRAFIKI

cena: 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4526

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej