Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Portret kobiecy z 1972r. Otto Lackenmacher Akwaforta

Strona głównaOBRAZY GRAFIKIPortret kobiecy z 1972r. Otto Lackenmacher Akwaforta

dostępność: 1

img_20191117_141841.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

originalna Akwafotra Otto Lackenmacher Numer 29 z 50 z oryginalnym podpisem artysty oraz rokiem powstania.

Otto Lackenmacher 1927/1988 zyl i pracowal w Saarbruecken i w Berlinie.

Jego sztuka spotykała się z odrzuceniem i niezrozumieniem, który wywoływał rodzaj buntu, który odzwierciedlały jego prace pełne  zmysłowowści , a nawet seksualności. Lackenmacher był realistą , a jego pasją byli ludzie- z typową dla siebie wrażliwością reagował na rzeczywistość i wiernie ją reprezentował w swoich pracach. Prezentowane dzieło to portret pięknej kobiety (1972r.), wychodzacej niejako z półcienia... Obraz urzeka swą naturalnością, sensualnością i rodzajem tajemnicy, ktorej nie znamy, a która kryje się w przymrużonych oczach modelki.

Stan zachowania obrazu uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Będzie wspaniale prezentował sie zarówno w eleganckim wnętrzu typu retro jak i tym nowoczesnym . Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym, w swojej kolekcji posiadamy kilka prac tego artysty, które systematycznie będą pojawiały się na naszej stronie.

 

Numer katalogowy: 3158

OBRAZY GRAFIKI

cena: 1 290.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3158

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej