Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Garnitur do kawy Rokoko Biedermeier

Strona głównaPORCELANAGarnitur do kawy Rokoko Biedermeier

p1050434543.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Zapraszamy państwa do zakupu przepięknego garnituru do Kawy sklad dzbanek, cukiernica i mlecznikJest w kolorze białym z pięknymi złoceniami.Swoją niezwykłą starą formą bardzo przyciąga wzrok. Nie posiada sygnatury ale patrzac na jego wzory i forme pochodzi prawdopodobnie z okresu Biedermeier czyli konca dziewietnastego wieku. Prawdopodobnie to jedna ze slaskich manufaktur. Jak wiadiomo wczesniej nie wszystkie przedmioty zawieraly sygnatury jak i ze rowniez pracownicy wykonywali czasem przedmioty dla siebie i one rowniez nie byly sygnaturowane. Dzbanek posiada piekna forme wspaniale zdobiona , mlecznik posiada wspanialy powrot do rokkoko szeroki u dolu, finezyjne ksztalty i zdobienia, cukiernica rowniez zachwyca forma powracajaca do rokkoko. Calosc  jest jak na swoj wiek wspaniale zachowana, bez uszczerbku na porcelanie , wzornictwie i zloceniach.

Wysokość dzbanka 20+5cm. pokrywka, mlecznik wys.ogólna 17cm. cukiernica wys. 8+5cm.Jego stan jest idealny.Polecam.

 

 

Numer katalogowy: 612

PORCELANA

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 612

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej