Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Misa Timo Sarpaneva Rosenthal SUOMI

Strona głównaPORCELANAMisa Timo Sarpaneva Rosenthal SUOMI

dostępność: 1

img_20220429_102731.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie


Celem projektów Timo Sarpanevy, było uzyskanie idealnej formy, która nie jest kanciasta, ale zamiast tego odzwierciedla naturalne elementy w swojej organicznej formie. Korpus zestawu przypomina kamyk rzeczny, wytarty i zaokrąglony przez stulecia siłą wody. Nieustanny ruch rzeki, który wygładza spoczywające kamienie, jest źródłem projektu Timo Sarpanevy. Imię Suomi, które po prostu oznacza Finlandię, jest wyraźnym hołdem dla jego rodzinnego kraju.Prezentowane naczynie w swojej harmonijnej formie będzie wspaniale prezentowalo się na stole, ze względu na swoją prostotę . Stan zachowania misy uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Przedmiot posiada oryginalną sygnaturę marki Rosenthal oraz widoczny na górnym rancie podpis autora projektu. Z powodzeniem może stanowić uzupełnienie zastawy obiadowej, służącej do podawania dań na gorąco czy być naczyniem na owoce.

Wymiary:

wysokość: 14cm

długośc/szerokość wylotu: 16,5cm/16,5cm

 

Numer katalogowy: 4622

PORCELANA

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4622

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej