Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Porcelanowy kałamarz biurkowy antyk

Strona głównaPORCELANAPorcelanowy kałamarz biurkowy antyk

dostępność: 1

img_20220331_101803.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy wyjątkowy kałamarz,stanowiący rzadkość na rynku antykwarycznym. Kałamarz został wykonany z szkliwionej porcelany, lekko wpadającej w kolor ecru. Jego niewątpliwym atutem jest sam kształt- składa się z 3 połączonych ze sobą pojemniczków, modelowanych i dekororwanych ręcznie. Jeden z pojemników posiada pokrywe, dwa pozostałe nie- przy czym ten wysunięty z przodu ma formę liścia czy muszli z delikatnym reliefowym żebrowaniem. Pastelowa kolorystyka w połączeniu z sutym złoceniem, dodaje mu elegancji.

Stan zachowania określa się na bardzo dobry z normalnymi śladami wieku, odznaczającymi się w postaci przetarć na złoceniach.

Wymiary:

wysokość:8cm

rozpiętość:12,5cm

średnica wlotu pojemnika z pokrywą: 4cm

średnica wlotu pojemnika bez pokrywy: 5cm

Numer katalogowy: 4599

PORCELANA

cena: 159.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4599

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej