Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Wazon model Maria kolekcja Jeżyna Rosenthal wys.19cm

Strona głównaPORCELANAWazon model Maria kolekcja Jeżyna Rosenthal wys.19cm

dostępność: 1

img_20220303_112945.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Wazonik pochodzi z kolekcji Maria marki Rosenthal z charakterystycznymi dla niej reliefami owoców granatowca. Przedmiot z powodzeniem sprawdzi się jako elegancka ozdoba stołu.Wazon zdobi wzór Jeżyna z gałązką krzewu z widocznymi owocami.Sygnatura widoczna na spodzie naczynia potwierdza autentyczność przedmiotu.

Stan zachowania określa się jako bardzo dobry-jak nowy.

Wymiary:

wysokość:19cm

średnica wylewu:12cm

średnica podstawy:9cm

Maria Róża to kolekcja łącząca tradycję z nowoczesnością. Dzięki szwajcarskiej projektantce Reguli Stüdli na słynnej Białej Marii zagościły delikatne motywy roślinne tj. róże i jasne, żółte kwiaty stokrotek. Takie połączenie sprawiło, że zastawa ta prezentuje się idealne jako uzupełnienie podstawowej serii lub indywidualny serwis. Dzięki Marii Róży na Twoim stole każdego dnia możesz cieszyć się wiosną! Serwis Biała Maria został zaprojektowany przez Philipa Rosenthala w 1916 r. z dedykacją dla swojej żony Marii de Beurges. Obecnie, zastawa ta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i rozbudowanych kolekcji na świecie, która przeszła do historii jako synonim piękna i luksusu. W ostatnich 25 latach zostało sprzedanych na świecie ponad 15 milionów talerzy z tej serii! Od ponad 100 lat Biała Maria zachwyca subtelnym wzorem owoców granatu i charakterystycznym odcieniem bieli.

Numer katalogowy: 4562

PORCELANA

cena: 219.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4562

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej