Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Naczynie na oliwę/ocet Rosenthal Maria Bratki

Strona głównaROSENTHALNaczynie na oliwę/ocet Rosenthal Maria Bratki

dostępność: 1

p1350505_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy naczynie na oliwę/ocet pochodzące ze zankomitej, niemieckiej manufaktury Rosenthal. Naczynie zostało wykonane z wysokiej jakości białej, szkliwionej porcelany. Jego stopę zdobi relief z owocami granatowca, charakterystyczny dla kolekcji Biała Maria. Niewątpliwym atutem jest ręcznie malowany dokor z kwiatami Bratków. Sygnatura widoczna na spodzie naczynia, wskazuje na to,że powstał  w latach 70-tych XX wieku.

Stan zachowania naczynia, uznaje się za bardzo dobry i godny poecenia. Przedmiot posiada niewielki defekt porcelany w postaci czar ej kropeczki na rancie wylewu.

Wymiary:

wysokość: 16cm

średnica wylewu:1,5cm

średnica podstawy:6cm

pojemność: 300ml

 

Numer katalogowy: 4126

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej