Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Porcelanowa maselniczka Rosenthal

Strona głównaROSENTHALPorcelanowa maselniczka Rosenthal

dostępność: 1

img_20200911_100705.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy klasyczną maselnicę pochodzącą z cenionej niemieckiej manufaktury Rosenthal. Maselnica wykonana na planie ośmiokąta, z okazałą pokrywą z uchywtem oraz klasycznym dekorem reliefowym z owocami granatowca, przewodnim motywem kolekcji Rosenthal - Biała Maria. Naczynie posiada oryginalną syganturę marki widoczną na spodzie naczynie.

Stan zachowania produktu uznaje się za dobry-posiada niewielki ubytek porcelany na spodzie pokrywy. Naczynie z powodzeniem może być używane do prezentacji ulubionego twarożku, czy wykwintnej pasty w czasie codziennie spożywanych posiłków.

wymiary:

wysokość całości: 9cm

wysokość pokrywy: 8cm

wysokość talerzyka : 5cm

długość talerza: 17cm

długość pokrywy: 11cm

Numer katalogowy: 3611

ROSENTHAL

cena: 269.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3611

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej