Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Wiejski talerz płytki Zell Harmersbach kolekcja "Hahn und Henne" 21cm

Strona głównaSERWISY OBIADOWEWiejski talerz płytki Zell Harmersbach kolekcja "Hahn und Henne" 21cm

dostępność: 2

img_20220912_160824.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy uroczy talerz płytki w wiejskim stylu wyprodukowany przez niemiecką manufakturę Zell Harmersbach z kolekcji "Hahn und Henne" (niem. kogut i kura).

Kolekcja jest projektem głównego malarza ceramiki Zell Keramik Karla Schoenera, który namalował słynnego koguta i kurę dla swojej córki z okazji jej urodzin. Pierwotnie kolekcja miała być produkowana dla dzieci, ale ponieważ cieszyła się ogromną popularnością także w starszym gronie postanowiono zacząć produkcję ceramiki stołowej, ktora do dziś może pochwalić się niesamowitym uznaniem.

Firma została założona w 1794 r przez Josefa Antona Burgera i jest najstarszą fabryką ceramiki położoną w małym miasteczku w Schwarzwaldzie. Projekt "Hahn und Henne" szybko zdobył uznanie wśród ludzi i rozsławił markę na całym świecie.

Produkt jest przedmiotem kolekcjonerskim. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, ręcznie formowany i malowany w przyjemne, ciepłe kolory.

Talerz ma standardowy, okrągły kształ. Cały pomalowany jest na jasno-żółty kolor z ciemnozielonym, ciekawym obramowaniem.

Ozdobiony z przodu rustykalnym wzorem czarnej kury i koguta co nadaje mu wspaniały, wiejski klimat.

Stan zachowania jest bardzo dobry, z normalnymi śladami używania. Polecam.

ZAPRASZAM DO ZAKUPU !

Wymiary:

średnica talerza 21cm

Numer katalogowy: 4819

SERWISY OBIADOWE

cena: 109.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4819

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej