Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Naturalny róg zwierzęcy do degustacji wina

Strona głównaSREBRO BRAZ METALNaturalny róg zwierzęcy do degustacji wina

dostępność: 1

img_20190403_155532.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Od zarania dziejów rogi są jednym z najpiękniejszych i najbardziej wszechstronnych naturalnych materiałów. Dobrze reaguje pod wpływem wilgoci i nie zawiera alergenów- stąd nadaje się do tworzenia produktów mających kontakt ze skórą. Zastosowanie prezentowanego produktu jest dosyć oryginalne- w tym przypadków róg służy jako naczynie do degustacji wina. Degustacja zakłada sensoryczną analizę wina i jego ocenę.Sam rytuał degustacji wina staje się tym bardziej oryginalny przez wzgląd na rodzaj jego podania. Jak mówią specjaliści-  zasady degustacji wina opierają sie na "trzech pocałunkach" : kontakt wzrokowy, nos i usta. W tym wypadku kontakt wzrokowy będzie opierał sie nie tylko na ocenie jego koloru, klarowności czy gęstości, ale przyciągającym spojrzenia naczyniu.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Produkt szczególnie polecany dla koneserów dobrych win.

 

 

Numer katalogowy: 2798

SREBRO BRAZ METAL

cena: 199.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2798

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej