Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Dama czarne serce z Tcheco Slovaquie K.Palda

Strona głównaSZKLODama czarne serce z Tcheco Slovaquie K.Palda

dostępność: 1

img_20200517_083343_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle oryginalną karafkę Art.Deco,czechosławackiej marki, sygnowaną na spodzie Tcheco Slovaquie.,projektu Karla Paldy.Karafka posiada liczne , ostre szlify. Brzusiec karafki niczym długa spódnica z  szerokim plisowaniem, dumnie prezntuje ciekawy wzór przypominajacy czarny liść, bądż karciany wzór damy czarne serce..

Stan zachowania karafki uznaje się za dobry, ze względu na uszczerbki szkła na ostrych rogach brzuśca oraz korka. Te drobne mankamenty nie wpływaą na jakość użytkowania naczynia.

Wymiary:

wysokość: 27cm

średnica wlotu: 25cm

średnica podstawy: 10cm

długość korka: 12cm

Numer katalogowy: 3451

SZKLO

cena: 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3451

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zainteresowanie porcelaną było tak wielkie, że Europejczycy bardzo chcieli poznać sekret jej wytwarzania. Udało się to dopiero po wielu latach. Największych starań w tym kierunku dokładali ... więcej