Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kieliszek do schanppsa projektu Clemensa Briels Ritzenhoff

Strona głównaSZKLOKieliszek do schanppsa projektu Clemensa Briels Ritzenhoff

dostępność: 1

img_20191026_082224_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy nietypowy kieliszek z kolekcji Ritzenhoff zaprojektowany przez Clemensa Briels pochodzący z 2010 roku. Kieliszek został wyprodukowany z przezroczystego szkła i ozdobiony laserowo wykonanym dekorem o  niezwykle artystycznym abstrakcyjnym wymiarze . W swojej kolekcji posiadamy 3 kieliszki do sznappsa, każdy z unikatowym dekorem zaprojektowanym przez innego artystę.

Stan zachowania kieliszków uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Każdy przedmiot zapakowany jest w indywidualne etui z 4 tekturowymi podstawkami w zestawie.

Wymiary:

wysokość: 11cm

średnica wlotu: 3,5cm

średnica podstawy: 3,5cm

Clemens Briels jest malarzem urodzonym w Holandii w 1946 roku. W młodym wieku rozwinął pasję do malarstwa, ale rozpoczął karierę jako projektant. Dopiero w wieku 46 lat postanowił poświęcić się swojej pasji. Podróżował po świecie, szukając inspiracji. Jego podróże na Bliski Wschód, Amerykę i Karaiby mają duży wpływ na jego początkową pracę.

Clemens Briels to ciekawy artysta, który nie ogranicza się wyłącznie do malowania. Jego badania objętości i głębi sprawiają, że używa papieru i kartonu do tworzenia płaskorzeźb na obrazach. Jego wszechświat jest kolorowy i łączy w sobie egzotykę i znajomość tego samego obrazu.

Numer katalogowy: 3174

SZKLO

cena: 59.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3174

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej