Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Komplet 12-stu kieliszków do nalewki/likieru

Strona głównaSZKLOKomplet 12-stu kieliszków do nalewki/likieru

dostępność: 12

img_20191012_082704_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękne kryształowe kieliszki do nalewki bądź likieru z eleganckim szlifem w typie ananasowym i ciosaną prostą nóżką. Idealnie przejrzyste kryształowe szkło eksponuje głęboką barwę trunków. Właściwa i tradycyjna forma zapewnia wygodną degustację, a kształt czarki pozwala na wydobycie prawdziwego aromatu alkoholu. Wyrafinowany szlif wykonywany ręcznie zachwyci wszystkich miłośników ręcznego artyzmu.
 

Stan zachowania całości zestawu uznaje się za bardzo dobry. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym. Kieliszki cechuje prostota i niebanalna elegancja, będą pięknie prezentować się wśród zastawy stołowej.

Wymiary:

wysokość: 12cm

średnica wlotu: 5,5cm

średnica stopki: 5,5cm

Numer katalogowy: 3078

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej