Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kryształowe kieliszki do wina Francja 6 osób

Strona głównaSZKLOKryształowe kieliszki do wina Francja 6 osób

p12208351647.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Komplet kryształowych kieliszków do wina dla 6-u osób,francuskiej wytwórni ( prawdopodobnie St.Louis ) XIXw.,wykonane z bezbarwnego szkła kryształowego,zdobione dekorem floralnym.Każdy kieliszek posiada inicjały B,L,.z pewnościa były wykonane na zamówienie.1 kieliszek posiada 2 ubytki szkła na zewnętrznej stronie stopy,reszta kompletu jest w bardzo dobrym stanie.Posiadamy jeszcze 5 kieliszków większych do kompletu.Polecam.

wysokość 11,5cm.

średnica czaszy 5,5cm.

średnica stopy 6cm.

Numer katalogowy: 2373

SZKLO

cena: 330.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2373

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej