Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Antyczne akcesorium do czyszczenia obuwia

Strona głównaINNEAntyczne akcesorium do czyszczenia obuwia

dostępność: 1

img_20200229_101059_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Ten wyjątkowo oryginalny przedmiot, zakupiony u naszych zachodnich sąsiadów, może stać się niebanalną ozdobą eleganckiego holu czy korytarza. Jest to rodzaj antycznego akcesorium do czyszczenia butów, pochodzącego z  przełomu XVIII/XIX wieku. Wierzchnią część stanowią szczotki- jedna od spodu i dwie na ścianach przedmiotu, służące do czyszczenia obuwia. To oryginalne" czyścidło" do butów , posiada niewielką szufladkę, służącą do schowania pasty do butów innych drobnych środków służących pielęgnacji obuwia.

Stan zachowania przedmiotu, wykazuje niewielkie ślady zużycia, wynikające wyłącznie z jego użytkowania i wiekowości. Zachęcamy do zapoznnaia się z materiałem fotograficznym.

Wymiary:

wysokość:

przód: 15cm

tył: 28cm

długość: 38cm

szerokość: 22cm

Numer katalogowy: 3332

INNE

cena: 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3332

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej