Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Filzanka dla kolekcjonera Paryż XIXw.

Strona głównaINNEFilzanka dla kolekcjonera Paryż XIXw.

producent: Paryz

p1180210279.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Ręcznie malowana Fiizanka,która słyżyła kiedyś do delektowania się niezwykle wykwintnym napojem,na który było stać tylko nielicznych,a było to kakao.Pochodzi ona z Paryża z XIXw.Wykonana z białej porcelany,zdobiona ręcznie malowaną scenką rodzajową.suto złocony,z finezyjnym uchwytem.Fiizanka nie posiada sygnatury,ponieważ sygnowano w póżniejszym okresie.Stan Filizanki bardzo dobry.Doceni go kolekcjoner i pasjonata unikatów.Polecam.

wysokość 9cm.

średnica 9cm.

poj.300ml.

Numer katalogowy: 1862

INNE

cena: 400.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1862

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej