Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Wazon w artystycznej odsłonie 40cm

Strona głównaWAZONY AMFORY SWIECZNIKIWazon w artystycznej odsłonie 40cm

dostępność: 1

img_20200517_110714_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Dużych rozmiarów wazon o dość ciekawym i artystyczny wyglądzie. Atrakcyjność przedmiotu opiera się na jego gabarytach, pięknej kolorystyce oraz niebanalnej technice zdobienia. Technika ta opiera się na zdobieniu ceramiki, przy pomocy ckreślonego rodzaju warstw papieru...Papier opalata wazon niczym delikatna tkanina, nadając mu przy tym lekkości.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Wypełniony pięknymi kwiatami czy ozdobnymi trawami może stanowić ciekawą dekorację holu czy innego wybranego pomieszczenia.

Wymiary:

wysokość: 40cm

średnica wlotu: 12cm

średnica podstawy: 14cm

Numer katalogowy: 3466

WAZONY AMFORY SWIECZNIKI

cena: 490.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3466

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej