Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Filiżanka Villeroy&Boch kolekcja Ivoire

Strona głównaVILLEROY BOCHFiliżanka Villeroy&Boch kolekcja Ivoire

dostępność: 1

img_20200921_080857.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentowaną filiżankę cechuje tradycyjna forma i ponadczasowa elegancja, typowa dla niemieckiej marki Villeroy&Boch. Filiżanka i spodek, pochodzą z kolekcji Ivoire. Uwagę zwraca, piękny dekor wpadający w kolor kości słoniowej, biel porcelany i destyngowane złocenia, zdobiące ranty naczyń. Oba przedmioty posiadają oryginalną sygnaturę marki, świadcząca o ich oryginalności i najwyższej jakości.

Stan zachowania, uznaje się za bardzo dobry - jak nowy. Produkt polecany wielbicielom prostej, aczkolwiek luksusowej formy.

Wymiary:

Filiżanka:

wysokość: 6cm

średnica wylewu: 9cm

średnica podstawy: 4cm

 

Spodek:

średnica: 16cm

 

Villeroy & Boch jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Od ponad 260 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Już ósme pokolenie założycieli firmy bierze aktywny udział w procesie powstawania porcelany stołowej słynnej ze swojego nowoczesnego wzornictwa, wyjątkowego stylu, najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych procesów technologicznych.

Villeroy & Boch jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, od porcelany stołowej, przez ceramikę sanitarną, po płytki ceramiczne. Oprócz zastawy stołowej firma oferuje również szeroki asortyment wysokiej jakości kryształów, sztućców i akcesoriów - wiele z nich zostało zaprojektowanych, aby uzupełnić i rozszerzyć dotychczasowe kolekcje naczyń.

 

Numer katalogowy: 3626

VILLEROY BOCH

cena: 229.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3626

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej