Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Półmisek Rosenthal SELB-PLOSSBERG mniejszy

Strona głównaPORCELANAPółmisek Rosenthal SELB-PLOSSBERG mniejszy

dostępność: 2

p1350111_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 

Prezentujemy piękną paterę, półmisek, pochodzacy ze znakomitej manufaktury Rosenthal. Całość naczynia ozdobiona w zielone kwiaty. Patera wykonana ze śnieżnobiałej, szlachetnej porcelany ,pokryta dekoracyjnym motywem bukietów kwiatowych utrzymanych w zielonej kolorystyce. Na uwagę zasługuje reliefowa krawędź charakterystyczna dla modelu Chippendale, podkreślona w tym wydaniu zieloną lamówką.
 

Stan zachowania naczynia uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Na spodzie patery widoczna sygnatura Rosenthal selb-Plossberg, sugerująca iż przedmiot powstał mniejwięcej w latach 1930-1948r.

Wymiary:

Dł:24,5 cm

Szer:15 cm

Wys:4 cm

Numer katalogowy: 4086

PORCELANA

cena: 89.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4086

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej