Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Designerski wazon Rosenthal Studio Line Brigitte Doege

Strona głównaSZKLODesignerski wazon Rosenthal Studio Line Brigitte Doege

dostępność: 1

img_20210616_114318_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny designerski wazon, wywodzący swe szlachetne korzenie z manufaktury Rosenthal. Wazon stanowi projekt niemieckiej artystki Brigitte Doege. Wazon urzeka swym niebanalnym kształt i strukturą. Cześc zewnętrzna została wykonana ze szkła na wysoki połysk, natomiast wnętrze zsotało zmatowione. Daje to efekt, jakby wazon, został wykuty z bryły lodu, co podkreśla jego nieregularne zwieńczenie-jakby wykute i podane nam prosto z warsztatu mistrza. Przód wazon zdobi polichromowana, geometryczna dekoracja, charakterystyczna dla dzieł Doege. Wazon pochodzi z konca XX wieku.

Stan zachowania określa się jako bardzo dobry i godny polecenia. Prosimy o uważne przyjrzenie się relacji fotograficznej.

Wymiary:

wysokość: 20cm

długość wylewu: 26cm

średnica wylewu: 12cm

Numer katalogowy: 4124

SZKLO

cena: Cena wkrótce

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4124

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej