Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zachwycający kieliszek do wina deserowego Saint Louis model "CLEO"

Strona głównaSZKLOZachwycający kieliszek do wina deserowego Saint Louis model "CLEO"

dostępność: 1

img_20230310_104254.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle imponujący i bardzo atrakcyjny kieliszek do wina deserowego wyprodukowany przez francuską manufakturę Saint Louis model CLEO.

Wykonany został z najwyższej jakości szkła kryształowego. Wzór Cleo stworzony został w 1903r Kieliszek jest przepięknie grawerowany wzorem w postaci arabeski i listowia (liści roślin) w stylu Ludwika XV Rocaille. Niesamowita precyzja wykonania ! Czasza osadzona na ujmującej nóżce z czarującym, lśniącym "klejnotem" u podstawy. Jest to produkt luksusowy jak wszystkie, które oferuje nam ta wspaniała manufaktura. Idealnie sprawdzi się w formie upominku dla wielbiciela kryształów wysokiej jakości !

Posiada sygnaturę Saint Louis na spodzie oraz oryginalną naklejkę tej manufaktury na stopie. (widoczne na zdjęciach)

Stan zachowania uważa się za bardzo dobry, z normalnymi śladami używania. Zapraszam do zakupu !

Wymiary:

wys. 14,5cm

śr. wlewu 6,5cm

śr. podstawy 6,5cm

poj. 150ml

SAINT LOUIS jest francuska fabryką kryształów wysokiej jakości załozoną w 1586r w dolinie Munzthal w Mozeli. Jest także najstarszą fabryką kryształów we Francji. Wszystkie ich wyroby są ręcznie dmuchane, cięte i dekorowane ręcznie przez rzemieślników.

 

Numer katalogowy: 5069

SZKLO

cena: 319.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5069

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej